У Покровську відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії»

Вчора, 30 травня 2017 року в м.Покровськ Донецької області відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії», який є основним заходом проекту «Місток дружби та співпраці», реалізований в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Цей захід наповнений безмежною щирістю та неповторним колоритом, став містком дружби та порозуміння між Сходом-Центром та Заходом. Учасниками фестивалю є особи з інвалідністю різних вікових категорій, представники Одеської, Полтавської, Дніпровської. Луганської та Донецької областей. В рамках фестивалю проходила і виставка творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання, різного роду поробки. 

Необхідно визнати, що є люди, яких доля поставила в жорстокі умови і змусила прийняти свої правила. І тоді кожен життєвий крок потребує особливих зусиль, волі та витримки. Нагородою для таких людей є жива іскра таланту, яка розпалює у серці полум`я надії, віру в себе. Учасники доводять що незважаючи на свій стан вони талановиті, можуть і вміють творити чудові речі. 

Гостями заходу були керівники управління сімї та молоді облдержадміністрації, районної влади, самоврядування та соціальних структор, а також БФ "Надія", Товариства Червоного Хреста, ассоціації жінок Ш/У "Покровське". По закінченні учасники заходу отримали грошову винагороду, пам’ятні подарунки, солодощі, грамоти та квіти.

18739674_1451715504849654_7029139723613232734_n (1) У Покровську відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії», фото-2 У Покровську відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії», фото-3 У Покровську відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії», фото-4
Покровськ відбувся фестиваль творчості осіб інвалідністю «Зорінадії»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии