У Покровському МЦЗ створений Консалтинговий центр

На сьогоднішній день підприємництво відіграє супільно-важливу роль в забезпеченні економічного розвитку Донецького регіону.

З метою створення умов для започаткування безробітними власного бізнесу у Покровському центрі був організований Консалтинговий центр. Перша зустріч в рамках цього проекту відбулась 7 червня 2017 року. Задля консультаційної підтримки майбутнім та діючим підприємцям у приміщенні Покровського міського центру зайнятості зібрались представники: Покровського МЦЗ на чолі з директором Толмачовим М.І., Донецького МЦЗ, центру надання адміністративних послуг м.Покровськ, Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», Покровської ліги ділових та професійних жінок.

«Служба зайнятості приділяє значну увагу розвитку підприємницької ініціативи, створює умови для започаткування безробітними власного бізнесу, здійснює консультаційну підтримку майбутнім та діючим підприємцям», - відкрив засідання директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу обговорювалась специфіка діяльності Консалтингового центру, перспективи співпраці з приватними підприємцями в напрямку створення нових робочих місць та задоволення їхніх кадрових потреб, станом місцевого ринку праці. Присутні були ознайомлені з можливістю навчання на безкоштовних онлайн платформах «Твій бізнес: кроки до успіху» та «Prometeus» у напрямку «Підприємництво», а також про програму стажування у країнах Євросоюзу, супровід якої здійснює Донецька обласна служба зайнятості, та грантових програмах фінансової підтримки від Донецької облдержадміністрації.

В результаті конструктивного діалогу учасники засідання дійшли висновку, що діяльність та розвиток консалтингового центру допоможе підприємцям-початківцям перетворити власний бізнес на повноцінний структурний елемент ринкової економіки регіону та створенню нових робочих місць, що забезпечить, в першу чергу, підвищення рівня зайнятості населення.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
143 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25