• Головна
  • Спільна робота Покровського МЦЗ із соціальними партнерами
11:40, 14 червня 2017 р.

Спільна робота Покровського МЦЗ із соціальними партнерами

13 червня2017 року у Покровському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Жінка на ринку праці» за участю одного із соціальних партнерів - Центру підтримки сім’ї м.Покровська».

Основною метою даного заходу є допомога жінкам у розв'язанні питання зайнятості та сприяння профілактиці депресії, формування активної життєвої позиції жінок, підвищення самооцінки та формування навичок ділової поведінки.

«Визначення факторів, які обумовлюють успіх у професійній діяльності та усвідомлення власних професійних переваг, стане основою успішного працевлаштування!», - розпочала заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Психолог Центру підтримки сім’ї м.Покровська Євгенія Дмитрова давала практичні поради щодо підвищення рівня обізнаності жінок у розв’язанні питань зайнятості, підвищення внутрішньої мотивації та досягнення власних життєвих цілей, позитивного та свідомого ставлення до свого професійного майбутнього, а також стимулювання до активного процесу працевлаштування.

Під час заходу присутні навчились вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху та стати щасливою жінкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #центр #занятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...