![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
09:40, 26 червня 2017 р.
В’ячеслав Аброськін передав поліції Покровська нову «MITSUBISHI OUTLANDER»
Сучасні автомобілі виділено для правоохоронців Донеччини Міністерством внутрішніх справ України. Вони виїдуть на вулиці там, де немає патрульної поліції, – у Волновасі, Бахмуті, Покровську. Позашляховики дозволять мінімізувати час на прибуття правоохоронців до місця подій.
Транспортні засоби обладнані усім необхідним для використання у повсякденній поліцейській роботі. Вони зручні, економні та мають універсальну повноприводну систему управління.
Чотири з них буде виділено під групи швидкого реагування – наприклад у Покровську та Бахмуті. У Волновасі позашляховик слугуватиме автопатрулем для співробітників, що забезпечують безпеку дорожнього руху. Саме волноваська магістраль поєднує північ та південь регіону. Збільшений дорожній потік вимагає більш ретельного контролю не тільки на в’їздах-виїздах, а й в середині міста.
Ще два кроссовери передані в розпорядження підрозділу управління превентивної діяльності обласного главку, який відповідає за безпеку дорожнього руху. Їх буде залучено до патрулювання вулиць Маріуполя.
![zJ7U9nEo.JPG zJ7U9nEo.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
zJ7U9nEo.JPG
![V4YKO4uN.JPG V4YKO4uN.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
V4YKO4uN.JPG
![i7lhiYBo.JPG i7lhiYBo.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
i7lhiYBo.JPG
![JBrxFUcR.JPG JBrxFUcR.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
JBrxFUcR.JPG
![H0l03Uyb.JPG H0l03Uyb.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
H0l03Uyb.JPG
![HhCbA4By.JPG HhCbA4By.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
HhCbA4By.JPG
![wJbx2qx0.JPG wJbx2qx0.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
wJbx2qx0.JPG
Сьогодні заступник голови Нацполіції України – начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін передав ключі від автомобілів керівникам територіальних підрозділів поліції. Він відзначив, що оновлення правоохоронної системи спостерігається у всіх напрямках, в тому числі й в частині матеріально-технічного забезпечення. Поліція Донеччини вже отримала більше 60 дастерів, які розподілено між всіма територіальними підрозділами поліції. На черзі – нове надходження.
«Я більше 20 років відпрацював в карному розшуку. У 1994 році у нас на весь відділ була ржава прогнила "копійка", якій ми раділи наче діти. Здебільшого пересувалися громадським транспортом та пішки. Сьогоднішня поліція на таких сучасних машинах, особливо в такій кількості – це стрибок в майбутнє. Нехай мене хтось і не зрозуміє, але я схиляю голову перед Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. За всі мої 23 роки служби такого ніколи не було. Так були «ВАЗи», «Ланоси», але щоб такі машини – ніколи. Та головне кому – простим патрульним поліцейським. Аби служили та захищали тут і саме зараз», - підкреслив В’ячеслав Аброськін.
Вже завтра аутлендери виїдуть на вулиці 4 населених пунктів.
![Xpr6pL8w.JPG Xpr6pL8w.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
Xpr6pL8w.JPG
![s9qVk3zp.JPG s9qVk3zp.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
s9qVk3zp.JPG
![TB91I1qX.JPG TB91I1qX.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
TB91I1qX.JPG
![noZTOYeA.JPG noZTOYeA.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
noZTOYeA.JPG
![zIbwMFc1.JPG zIbwMFc1.JPG](/dist-assets/images/cap.jpg)
zIbwMFc1.JPG
![ncmB4obT.jpg ncmB4obT.jpg](/dist-assets/images/cap.jpg)
ncmB4obT.jpg
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...