• Головна
  • У Покровську почне роботу новий підрозділ митного оформлення
Увага!
15:37, 28 червня 2017 р.

У Покровську почне роботу новий підрозділ митного оформлення

Увага!
У Покровську почне роботу новий підрозділ митного оформлення
З  липня  2017  року у місті Покровськ Донецької області почне функціонувати новий підрозділ митного  оформлення!

З початку липня 2017 року розпочне свою роботу новостворений підрозділ митного оформлення Донецької митниці ДФС, місцем дислокації якого є місто Покровськ, вул. Захисників України, 4а.
За ініціативи Донецької митниці ДФС, що була підтримана керівництвом Державної фіскальної служби України та за сприяння Голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, міського Голови м.Покровськ Руслана Требушкіна та Донецької торгово-промислової палати наразі реалізовано проект, який позитивно впливатиме на покращення та відновлення активності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності міста Покровськ та прилеглих районів .

Створення у місті Покровськ підрозділу митного оформлення спрямоване на:
-  здешевлення логістичних та страхових витрат підприємств за рахунок оптимізації маршрутів поставок вантажів;
- максимальне наближення місця митного оформлення до отримувача/відправника імпортованих/експортованих товарів з метою зручності здійснення суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності митного оформлення товарів.

У новому  підрозділі створено всі належні умови для забезпечення здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів  суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності відповідно до вимог чинного законодавства. 

Шановні підприємці!
 Керівництво Донецької митниці ДФС гарантує всім учасникам зовнішньоекономічної діяльності високоякісний сервіс і  прозорість  при виконання митних формальностей та сподівається  разом з Вами продовжити будувати партнерські та відкриті  відносини заради економічної стабільності та  розвитку регіону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #митна #служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...