У Покровську затвердили Порядок компенсації витрат за заміну вивісок або зовнішньої реклами

Сьогодні, 29 червня 2017 року у Покровській міськраді відбулося позачергове засідання виконкому. Відповідно до порядку денного було розглянуто два питання:

  1. Про затвердження Порядку компенсації витрат суб’єктам підприємництва за зміну вивісок або зовнішньої реклами.

Як зазначила доповідач по цьому питанню завідувач сектору торгівлі та побутового обслуговування населення Альона Вілянська, задля виконання законодавства України щодо підвищення значущості державної мови, відповідно до Закону України «Про засади державної мовної політики», статей 40, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у Покровську переважна більшість приватних підприємств міста вже встановили вивіски та рекламу на українській мові, що передбачає виплату компенсації тим підприємствам, які вже здійснили заміну вивісок та рекламних проспектів.

З приводу цього питання, на виконкому одноголосно було прийнято наступні рішення:

  • Затвердити Порядок компенсації витрат суб’єктам підприємництва за заміну вивісок або зовнішньої реклами (додаток 1).

  • Затвердити склад робочої групи з питання компенсації витрат суб’єктам підприємництва за заміну вивісок або зовнішньої реклами (додаток 2).

  • Координацію по виконанню даного рішення покласти на житлово-комунальний відділ (Юзипович), контроль - на секретаря міської ради Сущенко І.В.

  1. Про організацію громадських оплачу вальних робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у м. Покровськ.

Як зазначив доповідач по цьому питанню голова комітету з фізичній культурі та спорту міської ради Віктор Поліщук, у місті Покровськ на спортивній інфраструктурі створено бази для оплачу вальних робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час (13 претендентів на 1 місце). Члени виконкому підтримали цю пропозицію.


Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25