80 років тому в тресті «Красноармійськвугілля» розпочались масові арешти та розстріли

Цими днями маємо на Донеччині також і сумні роковини: 80 років тому в тресті «Постишеввугілля» (пізніше – «Красноармійськвугілля») розпочались масові арешти та розстріли працівників. Першими були арештовані керівники тресту, управлінці та інженери – загалом 44 особи. 32 із них були розстріляні… Про це повідомив у Фейсбук губернатор Донеччини Павло Жебрівський. 

"Подібні арешти та розстріли відбулись і на інших підприємствах краю. Під жорна російсько-більшовицького терору потрапили також і шахтарі тільки за те, що вони були етнічними греками, поляками, німцями, латишами, румунами і т.д. А кожен, хто мав вищу освіту, вже вважався потенційним ворогом комуністів. 

Згідно із найновішими дослідженнями науковців, у 1937 році в Донецькій області було арештовано понад 27 000 осіб. Це найбільша кількість репресованих серед усіх інших областей УРСР. У наступному, 1938 році, на Донеччині було заарештовано ще понад 12 000 осіб. Після тотального винищення селянства голодомором, російський більшовизм взявся за міста" - написав голова Донецької ОДА. 

Про усе це можна детальніше прочитати у дослідженні «Великий терор» 1937–1938 рр. На Донбасі».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
607 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25