У Покровську відбувся науковий пікнік

30 червня колектив співробітників Донецького національного технічного університету провів черговий науковий пікнік для школярів 5-9 класів навчально-виховного комплексу №2 м. Покровська.

Викладачі трьох факультетів вже традиційно підготували насичену та різнопланову програму заходів.

Так, розпочався пікнік серією яскравих і видовищних хімічних експериментів. Діти із захопленням спостерігали за ефектними, проте незвичними процесами, при цьому із чисто дитячою цікавістю запитували, як же все це робиться і, де це можливо, так і норовили доторкнутися до незвичної субстанції.

У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-1 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-2 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-3 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-4

Після серії експериментів дітей розділили на групи й їх захоплююча подорож університетом продовжилася.

Факультет КІТАЕР, розмістившись у приміщенні Молодіжного Хабу, в доступній формі розповідав про роботів і пішов навіть далі, запропонувавши зібрати власну «робо-іграшку».

У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-5 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-6 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-7 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-8

Факультет КНТ долучив дітей до створення ігрового простору, після чого всім гостям було продемонстровано сучасне обладнання новоствореної лабораторії розробки комп’ютерних ігор.

У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-9 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-10 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-11 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-12

Долучилися до наукового пікніку і співробітники бібліотеки, провівши для школярів захоплюючу економічну гру.

У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-13 У Покровську відбувся науковий пікнік, фото-14

В цілому ж, діти із захватом брали участь у всіх запропонованих ним активностях, тому можна сміливо сказати, що головна місія наукового пікніку – зробити дозвілля школярів змістовним і цікавим – повністю досягнута, а сам захід ще неодноразово буде реалізований в майбутньому.

Покровськ ДонНТУ школярі науковий_пікнік
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25