• Главная
  • У Покровську відбулась виїзна акція центру зайнятості до дитячого табору
16:24, 3 июля 2017 г.

У Покровську відбулась виїзна акція центру зайнятості до дитячого табору

03.07.2017р. Покровським міським центром зайнятості Донецької області проведено «Виїзну акцію центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації (модернізований) до дитячого оздоровчого табору Навчально-виховного комплексу №2 міста Покровська. Учасниками заходу стали 60 дітей.

«Служба зайнятості приділяє особливу увагу питанню професійної самореалізації молоді», - розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова та розповіла про можливість надання фахівцями центру зайнятості випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, за їх зверненням, профконсультаційної послуги з вибору професії. Зокрема, з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ «ПрофКонсультант», АС «Оптант Плюс» .

Для організації попереднього запису на консультації з вибору професії та з питань професійної орієнтації необхідно скористатись сервісом «Електронна черга» на веб-порталі державного центру зайнятості, де забезпечено резервування часу для таких послуг в графіку прийому Покровського Центру зайнятості Донецької області.

В ході заходу було проведено ознайомлення учнів з світом професій, їх особливостями; зі станом ринку праці. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Крістіна Насєкіна підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування Магеллано Університет «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді». Учні із зацікавленням переглянули профорієнтаційні відеоролики про вибір професії.

Фахівці служби зайнятості запропонували учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #центр_зайнятості #дитячий_табір
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...