• Главная
  • Новоселівка Перша на Донеччині потребує встановлення нової вежі у Покровську
15:46, 13 июля 2017 г.

Новоселівка Перша на Донеччині потребує встановлення нової вежі у Покровську

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоселівської Першої сільської ради прифронтового Ясинуватського району Донеччини.

За словами радника Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народного депутата України Олександра Бригинця, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, в селі одночасно користуються двома цифровими пакетами. «Одні ловлять українські цифрові канали, інші – «окупаційний» цифровий пакет, а у декого в пакеті цифрових каналів є й українські, й проросійські. А все через те, що стара телевежа в Покровську низька і сигнал не доходить повноцінно – його перекривають складки рельєфу», - повідомив Бригинець результати моніторингу. Рішенням проблеми, на його думку, стане збільшення висоти вежі, що покращить сигнал.

Ян Горбатюк, спеціаліст сільської ради, підтвердив результати моніторингу та розповів, що з ефірних каналів приймає місцевий канал «Орбіта» та «5 канал», але через територіальну близькість і потужність сигналу переважають канали з Донецька.

Найнадійнішим джерелом інформації для місцевих жителів, за результатами моніторингу, залишається Інтернет, який прийшов у село після початку бойових дій - саме через нього люди отримують інформацію, якщо мають проблеми з телебаченням.

Нагадаємо , в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України на кошти з місцевих бюджетів заплановано підвищення вежі в м. Покровськ з 69 до 200 метрів і побудову 150-метрової вежі в с. Бахмутівка для відновлення та розвитку мовлення в зоні АТО.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#телевежа #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...