• Головна
  • У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові
13:10, 17 липня 2017 р.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові

На площі Воїнів-Визволителів відбувся урочистий випуск та складання присяги слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту. Співробітники кримінального та превентивного блоків вже завтра приступлять до своїх професійних обов’язків. Вітали випускників керівництво поліції Донецької та Луганської областей, ДЮІ, міська влада та звичайні містяни.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-1

Майже кожний з них вже мав іншу професію та впевнено йшов до своєї мети. Але події в країні змінили їхні рішення. Нещодавно на вірність українському народові присягнули перші, починаючи з 2014 року, слідчі. А сьогодні лави поліції Донецької та Луганської областей нарешті поповняють оперативники, дільничні офіцери, співробітники ізоляторів тимчасового тримання.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-2
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-3
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-4
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-5
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-6

Вони пройшли суворий відбір: тестування на знання законодавства, з фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду. На тих, хто пройшов всі ці етапи, чекав ще більш складний – навчання. 73 слухача з Донецької області та 28 з Луганської успішно подолали всі ці випробування та довели: вони готові та гідні заступити на службу, готові служити та захищати.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-7
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-8

Із успішним закінченням навчання привітав поліцейських заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.

- Головне завдання Нацполіції – служити та захищати. Служити та захищати свій народ, свою державу, територіальну цілісність. Сьогодні поліція Донецької області виконує специфічні завдання. І ми вітаємо вас зі вступом до лав поліції Донецької та Луганської областей. Слава Україні! – зазначив полковник.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-9

А заступник начальника ГУНП в Луганській області Олександр Федотов наголосив, що сподівається, що слова присяги, яку сьогодні склали новобранці, назавжди відобразилися на їхній свідомості.

- І вони лягли у ваші серце та душу. Якщо так – то ви точно станете справжніми поліцейськими, справжніми захисниками Батьківщини. Хочу подякувати ГУНП в Донецькій області, ректорату та Академії ДЮІ, що підтримали нас у важку хвилину та якісно навчили майбутніх дільничних. Для нас це велика подія, тому що за два роки ми вперше приймаємо нових працівників. Наші громадяни чекають на вас, вони потребують вашого захисту, - відзначив полковник Федотов.

Як розповів ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний, цей випуск особливий. Адже він означає, що виш, який свого часу був вимушений виїхати з Донецька до Кривого Рогу, повертається на рідну Донеччину.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-10

- Це тільки початок. Ми плануємо збільшити кількість фахівців, яких готуватимемо. Для ДЮІ його діяльність у рідній Донецькій області має як ніколи важливе значення. Тут знаходиться і ГУНП в Донецькій області, тому буде дуже зручно вирішувати ті найнеобхідніші питання, які спрямовані на підготовку кадрів для поліції Донеччини, - відзначив ректор.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко також відзначив важливість цього дня для міста.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-11

- Вами пишається Маріуполь, Донецька та Луганська області, вся Україна. Тому що ви обрали важливу та мужню професію у цей непростий час, обрали шлях служити закону та забезпечувати правопорядок, шлях служити людям та забезпечувати їхній мир та спокій. Хочу побажати, аби ви завжди поверталися додому, - звернувся до новоспечених поліцейський маріупольський міський голова.

Вітав нових поліцейських і Маріупольський міський духовий оркестр.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-12

Найкращі випускники отримали свої перші відзнаки – Подяки від заступника Голови Національної поліції України - начальника ГУНП в Донецькій області генерала В’ячеслава Аброськіна, від начальника ГУНП в Луганській області Сергія Комісарова, ректора ДЮІ Віктора Бесчастного та маріупольського міського голови Вадима Бойченка.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-13
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-14
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-15
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-16
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-17
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-18
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-19
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-20

Серед кращих випускників – рядовий поліції Максим Гетьманцов. Вже завтра він заступить на службу в поліції Луганської області на посаді дільничного. Стати правоохоронцем мріяв з дитинства. І цілеспрямовано йшов до своєї мети. Спочатку закінчив коледж за спеціальністю «правознавство», потім отримав ступень бакалавра у Харківському юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, і зараз паралельно отримує ступінь спеціаліста, аби у майбутньому стати слідчим-криміналістом. Зізнається, перед складання присяги переповнюють змішані почуття.

- З одного боку відповідальність, з іншого боку – щастя та радість, нарешті мрія здійснилася. Тут з’явилося багато друзів, з якими ми 4 місяці пліч-о-пліч сиділи за партою, стріляли в тирі. Для мене це люди, яким я можу довіряти, - розповідає рядовий.

Планував стати викладачем, проте стане дільничним Слов’янського відділу поліції 26-річний Олег Кірницький. Родом із Харцизька до війни працював аспірантом у Донецькому національному університеті. Цієї зими дізнався про набір до лав поліції та вирішив вступити на службу. А місяць тому захистив кандидатську по філософії – колись хотів викладати в Донецьку.

- Події 2014 року зробили свою справу і зрозумів, що в поліції буду більш корисним для своєї країни, ніж на кафедрі. Приємно бачити, що відбуваються зміни, що приходить багато нових молодих людей, багато свіжих кадрів, які націлені йти далі. Відчуваю гордість. Сподіваюся, що через 3-4 роки ми зустрінемося на курсах перепідготовки всім цим складом, - ділиться Олег, зізнаючись, що за місяці навчання переконався, що дільничний офіцер має завжди займатися самонавчанням: потрібно знати всі тонкощі, «топтати землю», знати кожен її клаптик.

До слова, Олег має вже дві освіти (за першою – політолог) та планує здобувати третю – у вересні має намір вступати до ДЮІ вже у якості курсанта, аби стати магістром права.

У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-21
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-22
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-23
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-24
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-25
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-26
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-27
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-28
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-29
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-30
У Маріуполі 101 поліцейський присягнув на вірність українському народові, фото-31
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #Донеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...