• Главная
  • Поліцейські Мирнограду перевірили навички у стрільбі та надання медичної допомоги
10:01, 23 июля 2017 г.

Поліцейські Мирнограду перевірили навички у стрільбі та надання медичної допомоги

Особовий склад Мирноградського відділення поліції, разом з представниками національної гвардії, перевірили навички у стрільбі та наданню першої медичної допомоги.

Вчора для особового складу Мирноградського відділення поліції було організовано виїзд на полігон для проведення навчально—тренувальний стрільб. На умовному полі бою правоохоронці вправлялися у стрільбі в різних положеннях з автомату та кулемету «Калашникова».

Після закінчення практичних стрільб для співробітників були організовані теоретичні і практичні заняття з вивчення основ надання першої долікарської допомоги при кульових пораненнях, пошкодженнях органів, травмах, опіках та переломах. Правоохоронці детально вивчили, що необхідно робити в перші секунди при зупинці серця, кровотечах та інших тяжких травмах, потребуючих невідкладної допомоги.

«Проведенням таких навчань, ми вдосконалюємо навички поліцейських діяти в екстремальних умовах чітко та злагоджено, оперативно реагувати на зміну оперативної обстановки, а також підтримуємо постійну боєготовність особового складу. Це важливо для нашої області, адже триває проведення антитерористичної операції. Ми – поліцейські, ми часто опиняємось в екстремальних ситуаціях, коли потерпілому необхідна медична допомога. У цьому випадку кожна хвилина може стати вирішальною для збереження життя та здоров’я людини. Саме тому нам просто необхідно вміти правильно організувати та надати невідкладну допомогу потерпілим на місці події», — зазначив начальник Мирноградського відділення поліції Роман Алешкевич.

Покровський відділ

Поліції Донецької області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліцейські #Мирноград #навички #стрільби #перевірили
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...