На Донеччину для служби в зоні АТО прибули 50 співробітників чергових частин зі всієї країни

Протягом місяця ці правоохоронці працюватимуть пліч-о-пліч з черговими поліції Донецької області у різних територіальних підрозділах, у тому числі, наближених до лінії розмежування. Проінструктував додані сили заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.

Полковник Матвійчук наголосив, що в Донецькій області поліцейські виконують специфічні функції, які різняться від тих, що виконують правоохоронці у мирних областях. У зв’язку з великим некомплектом та додатковим навантаженням у регіоні несуть службу правоохоронці з доданих сил.

Миколаївська, Харківська, Херсонська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Полтавська , Одеська, Дніпропетровська, Тернопільська та інші області – співробітники чергових частин з різних куточків країни наступні 30 днів нестимуть службу на Донеччині.

50 правоохоронців рівномірно розподілені по територіальних підрозділах поліції Донецької області. Вони працюватимуть у чергових частинах Краматорська, Маріуполя, Слов’янська, Покровська та в інших відділах поліції, у тому числі й тих, що знаходяться поблизу лінії розмежування, як-то Авдіївка та Мар’їнка.

- Це прифронтова зона і тут має бути тверда дисципліна. Цілодобова служба, підйом всіх без винятку по тривозі у повному екіпіруванні. Ані для кого послаблень не буде. У такому режимі ми несемо службу з 2014 року. Завдяки цьому на сьогодні, не дивлячись на зону АТО, не дивлячись, що більше половини співробітників щодня заступають на службу на блокпости, мобільні пости, залізничні та автовокзали, стратегічно важливі об’єкти, ми одні серед кращих по Україні з розкриття злочинів, - звернувся полковник до новоприбулих чергових.

Він наголосив, що від такого, наскільки точно та якісно буде передана інформація з чергових частин територіальних підрозділів, залежать, які рішення прийматимуеться у Головному управлінні в Донецькій області відносно подальших дій того чи іншого підрозділу.

А начальник чергової частини ГУНП в Донецькій області Олександр Безщасний розповів поліцейським про особливості роботи чергової частини у кожному окремому територіальному органі, повну взаємодію з Єдиним аналітичним сервісним центром, розстановку сил поліції тощо.

Тут поліцейські доданих сил отримають унікальний досвід роботи у зоні проведення антитерористичної операції та зможуть поділитися з ним безпосередньо на своїх місцях несення служби.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25