Абітурієнти Покровська, Увага!

26 липня 2017 р. закінчується прийом електронних заяв вступників, які вступають до ВНЗ на базі ЗНО.

Для того, щоб максимально збільшити ваші шанси отримати бюджетне місце у 2017 року, необхідно:

1. ОБОВ’ЯЗКОВО подати до 26.07.2017 електронні заяви на спеціальності ДВНЗ ДонНТУ, зробивши позначку у пункті «Претендую на участь у конкурсі на місця державного та регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб…». Якщо Ви використали всі 9 пріоритетів на бюджет, то зробіть позначку у пункті «Претендую на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб…». Кількість заяв на контракт не обмежується

2. Якщо після оприлюднення рейтингових списків вступників (1 серпня) у всіх вищих навчальних закладах України, Ви не отримали рекомендацію на бюджет, до 10 серпня потрібно подати до приймальної комісії ДВНЗ ДонНТУ оригінали документів для зарахування на контракт.

3. Якщо за обраною вами спеціальністю залишаться вакантні бюджетні місця, то одне з них може бути запропоноване саме ВАМ (шляхом переводу на бюджет до 18 серпня, у порядку, передбаченому умовами прийому)!

Зверніть увагу: право на переведення на вакантні місця державного замовлення матимуть виключно ті абітурієнти, які будуть зараховані на контракт за наступними спеціальностями:

101 Екологія

103 Науки про Землю

131 Прикладна механіка

133 Галузеве машинобудування

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

144 Теплоенергетика

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

161 Хімічні технології та інженерія

171 Електроніка

172 Телекомунікації та радіотехніка

183 Технології захисту навколишнього середовища

184 Гірництво

193 Геодезія та землеустрій

КОНТАКТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

м. Покровськ (Красноармійськ), пл. Шибанкова, 2, к. 1.109,

тел.: (06239) 2-51-99 , (066) 185-74-31 , (093) 049-69-89

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25