Поліцейські притягнули до відповідальності понад 700 батьків, які усунулися від піклування про власних дітей

Посилити превентивну роботу з дітьми, запобігти злочинам відносно малечі та зберегти життя та здоров’я, - таке завдання поставив начальник поліції Донецької області Віталій Невгад керівникам структурних та територіальних підрозділів.

Полковник Невгад зазначив, що безпека дітей в зоні АТО залишається пріоритетним напрямком роботи поліції Донеччини та наголосив, що профілактична робота з підростаючим поколінням потребує вдосконалення.

- Кожного дня ми шукаємо зниклих дітей. На пошуки по тривозі підіймається весь особовий склад, понад 150 людей прочісують територію, відволікаючись від безпосередньої роботи. Потрібна якісна превентивна робота, аби попередити такі випадки, запобігти стражданням малечі - спільна робота з соцслужбами, вилучення дітей в неблагополучних родин, позбавлення таких горе-батьків батьківських прав, притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності, - зазначив Віталій Невгад.

Безпека дітей в прифронтовому регіоні – одне з найболючіших питань. На обліку в поліції перебувають 596 родин, які потрапили у скрутні життєві обставини, в яких виховується близько 900 дітей. З них 134 сім’ї – виявленіполіцейськими в цьому році в ході рейдів.

За півроку правоохоронці спільно з соцслужбами вилучили з неблагополучних родин 110 дітей, які жили як сироти при живих батьках.

За неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності (ст. 184 КУпАП) притягнуто 701 особу, ще 2 батьків, халатність та байдужість яких призвели до тяжких наслідків, притягуються до кримінальної відповідальності в порядку ст. 166 Кримінального кодексу України.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25