• Главная
  • За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів
13:25, 26 июля 2017 г.

За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Віталій Невгад визначив пріоритетні напрямки діяльності та взяв під особистий контроль роботу з протидії наркозлочинності. Як буде організовано роботу з безпеки громадян найближчим часом - розглядалося під час оперативної наради з керівниками територіальних підрозділів поліції. По це повідомляє Покровскьий відділ поліції.

За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів , фото-1

Віталій Невгад відзначив, що поліція Донеччини розвиватиме всі попередні напрацювання, але є окремі проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.

Перш за все це припинення наркоторгівлі. Полковник Невгад піддав критиці керівників профільних підрозділів територіальних органів поліції та поставив завдання переформатувати роботу по боротьбі з наркозлочинністю, зокрема збутом наркотиків. Він підкреслив, що на кожну інформацію має бути негайне реагування та якісне документування.

За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів , фото-2

За півроку правоохоронці припинили понад 1400 злочинів у сфері наркообігу. До відповідальності притягуються 993 особи по 989 кримінальним правопорушенням.

З незаконного обігу вилучено 78 кг наркотичних засобів вартістю близько 4 мільйонів гривень.

За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів , фото-3
За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів , фото-4
За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів , фото-5

Крім того, в рамках операції «Мак» поліцейські знищують наркотичну сировину ще на стадії її вирощування. Тільки вчора під Костянтинівкою було спалено плантацію конопель площею 10 га .

За півроку поліцейські припинили на Донеччині понад 1400 наркозлочинів , фото-6

Крім того, очільник поліції Донеччини поставив завдання посилити превентивні заходи з недопущення шахрайства, інших злочинів, а також продовжувати роботу з головами місцевих рад щодо забезпечення правоохоронних органів у рамках програми «Правопорядок». Нагадаємо, на Донеччині триває встановлення інтелектуальних відеокамер та підключення міст до всіх потужностей системи безпеки UASC.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Донеччина #наркотики #поліція #наркозлочинці
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...