Покровські лігівці провели соцопитування серед дорослих відносно безпеки їхніх дітей

«А ви знаєте, де знаходиться ваша дитина зараз!?» - саме із таким питанням сьогодні вийшли на вулиці міста співробітники Покровського відділу поліції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських». Про це повідомляє прес-служба Покровського ВП

«Озброївшись» інформаційними листівками та опитувальниками, найактивніша молодь Покровська – лігівці, разом із інспектором ювенальної превенції Покровського відділу поліції Іриною Грицай дізнавалися, чи знають дорослі містяни чим може обернутися безпечне ставлення до безпеки власної дитини, а також які наслідки на них можуть очікувати, якщо залишити дитину без нагляду.

«Майбутні» правоохоронці зупиняли перехожих і запитували: чи є в них діти, якого віку, чи відпускають та залишають вони неповнолітніх грати на вулиці без нагляду, до котрої години дозволяють дітям гратися на вулиці, чи знають вони з ким спілкуються їхні діти, чи знайомі із їх друзями та чи дозволяють не ночувати вдома.

Майже всі опитані розповіли, що відповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків - стежать за тим, з ким їхні діти спілкуються в соціальних мережах та в реальному житті, постійно наглядають за ними під час вуличних прогулянок та не дозволяють самостійно залишати домівки і залишатися на ніч ні в кого, окрім близьких родичів.

Під час соцопитування, учасники ланки «Ліги майбутніх поліцейських» також розповідали містянам про нещасні випадки, які сталися цього літа в Донецькій області через те, що дорослі лише на мить втратили пильність і залишили своїх дітей без нагляду.

Аби батьки не забували дбати про безпеку дітей, лігівці роздавали містянам інформаційні листівки із нагадуванням правил поведінки, які допоможуть вберегти дитячі життя.

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25