Мешканці Покровська можуть відправитися на «пошуки скарбів»

У Покровську стартував відкритий Регіональний конкурс «В пошуках скарбів», який проводиться за ініціативою Покровської міської ради в рамках реалізації проекту «ДНК Покровська: в мені історія країни».

Задача конкурсу: виявити найбільш цікаві об’єкти для настільної гри та залучити до процесу її розробки широке коло людей, зацікавлених у вивчені та збереженні історичної, культурної і природної спадщини.

В організації та проведенні даного Конкурсу можуть залучатися представники органів місцевого самоврядування, громадські об’єднання, підприємства, установи і організації всіх форм власності та фізичні особи. До участі запрошуються усі бажаючі, вік необмежений.

У часники Конкурсу подають Організатору заявку за формою. Разом із заявкою прикріплюють графічні матеріали об’єктів, а також текстовий опис об’єктів.

Конкурсант подає на розгляд Оргкомітету комплект з не менш ніж 20 об’єктів історичної та культурної спадщини м. Покровськ та Покровського району із світлинами та змістовним описом кожного об’єкту (архітектурні об’єкти, цікаві археологічні знахідки, об’єкти природи, легенди) .

Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 15 серпня.

Документи подаються у паперовому та електронному вигляді за місцезнаходженням відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради:

м. Покровськ вул. Європейська буд.22 (приміщення центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко);

Контактні телефони:

06239 2-10-11

050904-79-60

e-mail: mistopokrovsk@gmail.com

Сторінка у Facebook: facebook.com/dnkpokrovsk

Зазначимо, що у поданих роботах не допускаються нецензурні висловлювання, політична реклама та релігійні теми. Забороняється пропаганда насильства, міжнаціональної ворожнечі та не здорового способу життя.

Підсумки Конкурсу проводяться на раді журі шляхом простого голосування. Переможці та учасники конкурсу отримують дипломи.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
164 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25