• Головна
  • Мешканці Покровська можуть відправитися на «пошуки скарбів»
Увага конкурс!
14:11, 2 серпня 2017 р.

Мешканці Покровська можуть відправитися на «пошуки скарбів»

Увага конкурс!

У Покровську стартував відкритий Регіональний конкурс «В пошуках скарбів», який проводиться за ініціативою Покровської міської ради в рамках реалізації проекту «ДНК Покровська: в мені історія країни».

Задача конкурсу: виявити найбільш цікаві об’єкти для настільної гри та залучити до процесу її розробки широке коло людей, зацікавлених у вивчені та збереженні історичної, культурної і природної спадщини.

В організації та проведенні даного Конкурсу можуть залучатися представники органів місцевого самоврядування, громадські об’єднання, підприємства, установи і організації всіх форм власності та фізичні особи. До участі запрошуються усі бажаючі, вік необмежений.

У часники Конкурсу подають Організатору заявку за формою. Разом із заявкою прикріплюють графічні матеріали об’єктів, а також текстовий опис об’єктів.

Конкурсант подає на розгляд Оргкомітету комплект з не менш ніж 20 об’єктів історичної та культурної спадщини м. Покровськ та Покровського району із світлинами та змістовним описом кожного об’єкту (архітектурні об’єкти, цікаві археологічні знахідки, об’єкти природи, легенди) .

Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 15 серпня.

Документи подаються у паперовому та електронному вигляді за місцезнаходженням відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради:

м. Покровськ вул. Європейська буд.22 (приміщення центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко);

Контактні телефони:

06239 2-10-11

050904-79-60

e-mail: [email protected]

Сторінка у Facebook: facebook.com/dnkpokrovsk

Зазначимо, що у поданих роботах не допускаються нецензурні висловлювання, політична реклама та релігійні теми. Забороняється пропаганда насильства, міжнаціональної ворожнечі та не здорового способу життя.

Підсумки Конкурсу проводяться на раді журі шляхом простого голосування. Переможці та учасники конкурсу отримують дипломи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #культура #конкурс #В_пошуках_скарбів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...