В День пам’яті пророка Іллі підоблікові Покровська відвідали храм

Покровський міськрайонний відділ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації разом з підобліковими відвідали Свято-Серафимівський храм.

02 серпня 2017 в день пам’яті біблійного пророка Іллі співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації разом зі своїми підобліковими відвідали богослужіння в Свято-Серафиміському храмі міста Покровська.

Це свято на честь пророка Іллі , який має велике значення для православних християн і слов'янських народів . І Церква, як один з важливих соціальних інститутів, відіграє у процесі виправлення, реабілітації та ресоціалізації важливу роль, вносить свій вагомий внесок.

Такими заходами ми в першу чергу намагаємося формувати у осіб, які в силу різних обставин порушили вимоги закону , такі морально-духовні якості, як любов і повагу до людини, доброту, скромність, почуття власної гідності.

Катерина Мартинюк,

Старший інспектор Покровського МРВ з питань пробації

Південно- Східного міжрегіонального управління

з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Покровськ підоблікові відвідали храм
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25