У Покровську пройшов семінар для бухгалтерів залізниці

04.08.2017 року фахівці Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели семінар для бухгалтерів Красноармійської дистанції сигналізації та зв’язку ДП Донецька залізниця.

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Дробна Наталія Анатоліївна розповіла присутнім про необхідність нарахування заробітної плати не нижче мінімальної, встановленої діючим законодавством, а також наголосила на легаліз ації трудових відносин.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Мальцева Наталія Сергіївна розповіла про порядок відображення сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати за звітний місць, допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, ознаки про неповний робочий час, а також про шляхи усунення допущених помилок в звітності, повідомила присутнім про можливість та переваги реєстрації страхувальників та застрахованих осіб на Веб-порталі Пенсійного фонду.

В ході зустрічі фахівці Фонду відповіли на запитання присутніх, роздали пам'ятки з переліком послуг веб-порталу та бланки заяв для реєстрації.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25