У Покровську пройшов семінар для бухгалтерів залізниці

У Покровську пройшов семінар для бухгалтерів залізниці

04.08.2017 року фахівці Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели семінар для бухгалтерів Красноармійської дистанції сигналізації та зв’язку ДП Донецька залізниця.

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Дробна Наталія Анатоліївна розповіла присутнім про необхідність нарахування заробітної плати не нижче мінімальної, встановленої діючим законодавством, а також наголосила на легаліз ації трудових відносин.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Мальцева Наталія Сергіївна розповіла про порядок відображення сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати за звітний місць, допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, ознаки про неповний робочий час, а також про шляхи усунення допущених помилок в звітності, повідомила присутнім про можливість та переваги реєстрації страхувальників та застрахованих осіб на Веб-порталі Пенсійного фонду.

В ході зустрічі фахівці Фонду відповіли на запитання присутніх, роздали пам'ятки з переліком послуг веб-порталу та бланки заяв для реєстрації.

семінар бухгалтер залізниці Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25