• Головна
  • У Покровську пройшов семінар для бухгалтерів залізниці
11:46, 7 серпня 2017 р.

У Покровську пройшов семінар для бухгалтерів залізниці

У Покровську пройшов семінар для бухгалтерів залізниці

04.08.2017 року фахівці Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели семінар для бухгалтерів Красноармійської дистанції сигналізації та зв’язку ДП Донецька залізниця.

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Дробна Наталія Анатоліївна розповіла присутнім про необхідність нарахування заробітної плати не нижче мінімальної, встановленої діючим законодавством, а також наголосила на легаліз ації трудових відносин.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Мальцева Наталія Сергіївна розповіла про порядок відображення сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати за звітний місць, допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, ознаки про неповний робочий час, а також про шляхи усунення допущених помилок в звітності, повідомила присутнім про можливість та переваги реєстрації страхувальників та застрахованих осіб на Веб-порталі Пенсійного фонду.

В ході зустрічі фахівці Фонду відповіли на запитання присутніх, роздали пам'ятки з переліком послуг веб-порталу та бланки заяв для реєстрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#семінар #бухгалтер #залізниці #Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...