Покровський МРВ з питань пробації відвідали підоблікових осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі

Покровський МРВ з питань пробації відвідали підоблікових осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, Анастасия Сенникова

9 серпня співробітники Покровського МРВ з питань пробації спільно з Покровським відділом поліції перевірили за місцем мешкання осіб, які перебувають на обліку у відділі пробації з метою вжиття індивідуальних заходів з попередження вчинення нових кримінальних правопорушень та протидії рецидивної злочинності.

В ході проведеного заходу з засудженими було проведено індивідуально-профілактичні бесіди виховного характеру про недопущення скоєння нових повторних злочинів, вчинення правопорушень, що посягають на порушення громадського порядку.

Таким чином, співробітники Покровського МРВ з питань пробації намагаються бути ближчими до проблем своїх вихованців, цікавляться їх поведінкою у побуті та намагаються виявити фактори, які можуть спонукати до вчинення повторних правопорушень.

Покровськ пробація підоблікові
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25