• Головна
  • Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер
10:00, 11 серпня 2017 р.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер

Співробітники Покровського відділу поліції продовжують організовувати для своїх молодших помічників – лігівців знайомства з цікавими і важливими професіями. На цей раз підлітки побували на екскурсії в місцевому наркологічному диспансері.

Покровський наркологічний диспансер спеціалізується на наданні допомоги особам, що страждають на алкоголізм та наркотичну залежність.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер, фото-1
Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер, фото-2

У ролі екскурсовода виступила психолог диспансеру Валентина Володимирівна Яворська, яка вже 17 років працює в медзакладі. Вона розповіла «майбутнім» поліцейським про те, наскільки серйозну загрозу сьогодні представляє наркоманія серед молоді. «Територією обслуговування нашого центру є всі населені пункти Покровського району та прилеглих населених пунктів. Всього на обліку на даний момент складається близько 4000 наркозалежних »- говорить фахівець.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер, фото-3

Хлопцям надали можливість ознайомитися з принципом роботи реєстратури, маніпуляційного кабінету і лабораторії. До уваги дітей було представлено також кабінет для проведення експрес-тесту на наявність алкоголю і наркотичних речовин в організмі людини. «Цей кабінет є найбільш затребуваним, так як щодня в ньому проводиться безліч оглядів, а також визначення ступеня сп’яніння, в тому числі і на вимогу правоохоронних органів» - каже екскурсовод.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер, фото-4
Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер, фото-5

Хлопці та дівчата мали змогу побачили кабінет для проведення психологічних тренінгів з пацієнтами. В процесі екскурсії у хлопців виникла маса питань, які вони активно задавали фахівцям. На всі запитання юні поліцейські отримали докладні кваліфіковані відповіді.

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» відвідали Покровський наркологічний диспансер, фото-6

«У розпорядженні наших фахівців перебуває сучасне обладнання і передові засоби фармакології. Це дозволяє в найкоротші терміни здійснити повну діагностику і надати необхідну наркологічну допомогу »- говорить Валентина Володимирівна.

В кінці зустрічі лігівці подякували правоохоронцям і персоналу наркодиспансеру за цікаву і пізнавальну екскурсію. Діти відзначили, що дізналися багато нового про специфіку роботи даного закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #наркологічний #диспансер #ліга #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...