• Головна
  • В бібліотеках Покровського району триває загальнорайонний конкурс «Книжкове літо в Покровському районі»
12:48, 14 серпня 2017 р.

В бібліотеках Покровського району триває загальнорайонний конкурс «Книжкове літо в Покровському районі»

В бібліотеках Покровського району триває загальнорайонний конкурс «Книжкове літо в Покровському районі»

В бібліотеках Покровського району триває загальнорайонний конкурс «Книжкове літо в Покровському районі», який проходить під девізом:«Свіжий вітер і тепла книжкова хвиля». В теперішній час завершується його І етап, учасники ( їх майже 300 ) готуються до захисту читацького щоденника. Найактивніші юні користувачі в Срібненській, Михайлівській, Гродівській, Гришинській бібліотеках – філіях.

Незважаючи на капітальний ремонт приміщення, Новоекономічна селищна бібліотека продовжує цикл занять з тимчасово переміщеними особами, який здійснюється під егідою АДРА при юридичній підтримці датського представництва. Завідувач бібліотеки-філії Коломоєць Галина Анатоліївна в творчий формі провела заняття «Вітаміни та мінерали, їхня роль в житті людини».

Щорічно в літній період працівники Центральної районної бібліотеки проводять адвокаційну кампанію в бібліотеках – філіях. В перший декаді серпня Новотроїцькій, Успенівській с/б надана практична допомога з організації бібліотечного середовища, реклами бібліотечних послуг.

Працівниками ЦРБ розроблений та наданий на конкурс БФ «Помогатор» проект «Мобільний інформаційний центр». Його мета – покращити життя мешканців віддалених населених пунктів, в повній мірі задовольнити їх інформаційні, культурні, соціальні потреби за допомогою пересувної бібліотеки. Сподіваємося на підтримку проекту та отримання гранту.

В бібліотеках району розпочався цикл заходів до Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. До уваги читачів розгорнути виставки – експозиції, проводяться огляди представленої літератури.

Зусиллями працівників ЦРБ активізувався громадський рух Буккроссинг (процес звільнення книг). Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес. Біля ЦРБ перехожі мають можливість вибрати книгу та прочитавши відправити її в «подорож».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #Покровський #район #загальнорайонний #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...