У Мирнограді в управлінні ПФУ проведено технічне навчання з державними службовцями

Успіх ділових відносин працівників управління Пенсійного фонду України в м. Мирноград багато в чому залежить від ефективності ділового спілкування. Це особливе мистецтво, яке вимагає не тільки глибоких професійних знань та вмінь, а й володіння сучасною технікою безконфліктного ділового спілкування.

Зміцнення рівня службової дисципліни на державній службі має першочергове значення для створення сприятливих умов функціонування державних органів.

Задля цього 14.08.2017 в управлінні Пенсійного фонду України в м. Мирнограді Донецької області проведено навчання - тренінг на тему: «Етика поведінки державних службовців».

У ході заходу були розглянуті основні положення та принципи етики поведінки державних службовців, запропоновано учасникам тренінгу попрацювати над неконструктивними установками в спілкуванні з іншими людьми, які найчастіше призводять до виникнення конфлікту для вироблення навичок швидкого реагування на конфліктну ситуацію.

Наголошено на необхідність проявляти тактовність, делікатність, чуйність, толерантність, люб’язність, доброзичливість у взаєминах з відвідувачами та колегами.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
56 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25