У Мирнограді в управлінні ПФУ проведено технічне навчання з державними службовцями

Успіх ділових відносин працівників управління Пенсійного фонду України в м. Мирноград багато в чому залежить від ефективності ділового спілкування. Це особливе мистецтво, яке вимагає не тільки глибоких професійних знань та вмінь, а й володіння сучасною технікою безконфліктного ділового спілкування.

Зміцнення рівня службової дисципліни на державній службі має першочергове значення для створення сприятливих умов функціонування державних органів.

Задля цього 14.08.2017 в управлінні Пенсійного фонду України в м. Мирнограді Донецької області проведено навчання - тренінг на тему: «Етика поведінки державних службовців».

У ході заходу були розглянуті основні положення та принципи етики поведінки державних службовців, запропоновано учасникам тренінгу попрацювати над неконструктивними установками в спілкуванні з іншими людьми, які найчастіше призводять до виникнення конфлікту для вироблення навичок швидкого реагування на конфліктну ситуацію.

Наголошено на необхідність проявляти тактовність, делікатність, чуйність, толерантність, люб’язність, доброзичливість у взаєминах з відвідувачами та колегами.

Мирноград ПФУ тренінг навчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25