• Головна
  • У Мирнограді в управлінні ПФУ проведено технічне навчання з державними службовцями
09:41, 16 серпня 2017 р.

У Мирнограді в управлінні ПФУ проведено технічне навчання з державними службовцями

Успіх ділових відносин працівників управління Пенсійного фонду України в м. Мирноград багато в чому залежить від ефективності ділового спілкування. Це особливе мистецтво, яке вимагає не тільки глибоких професійних знань та вмінь, а й володіння сучасною технікою безконфліктного ділового спілкування.

Зміцнення рівня службової дисципліни на державній службі має першочергове значення для створення сприятливих умов функціонування державних органів.

Задля цього 14.08.2017 в управлінні Пенсійного фонду України в м. Мирнограді Донецької області проведено навчання - тренінг на тему: «Етика поведінки державних службовців».

У ході заходу були розглянуті основні положення та принципи етики поведінки державних службовців, запропоновано учасникам тренінгу попрацювати над неконструктивними установками в спілкуванні з іншими людьми, які найчастіше призводять до виникнення конфлікту для вироблення навичок швидкого реагування на конфліктну ситуацію.

Наголошено на необхідність проявляти тактовність, делікатність, чуйність, толерантність, люб’язність, доброзичливість у взаєминах з відвідувачами та колегами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #ПФУ #тренінг #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...