У Покровську фахівці ПФУ провели зустріч з трудовим колективом станції Покровськ ДП Донецька залізниця

16.08.2017 року фахівці Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели зустріч з трудовим колективом станції Покровськ ДП Донецька залізниця.

Начальник відділу обслуговування громадян Васильченко Оксана Володимирівна розповіла про зміни, які відбулись в пенсійному законодавстві у поточному році, перерахунок пенсій з 1 травня та осучаснення пенсійних виплат відповідно до запропонованого Урядом проекту пенсійної реформи.

Також відповіла на запитання присутніх щодо порядку підготовки та подання документів для призначення пенсії, стажу та віку, необхідного для призначення пенсії за вислугу років залізничникам.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Мальцева Наталія Сергіївна розповіла присутнім про перелік послуг, які пропонує веб-портал Пенсійного фонду України.

Вона зазначила, що використання сучасних технологій дозволяє зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду, дистанційно отримувати відомості, які раніше надавались тільки за умови особистого звернення в управління Фонду.

В ході зустрічі фахівці Фонду відповіли на запитання присутніх, роздали пам'ятки з переліком послуг веб-порталу та бланки заяв для реєстрації.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
179 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25