У Покровську фахівці ПФУ провели зустріч з трудовим колективом станції Покровськ ДП Донецька залізниця

У Покровську фахівці ПФУ провели зустріч з трудовим колективом станції Покровськ ДП Донецька залізниця, Анна Онипко

16.08.2017 року фахівці Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели зустріч з трудовим колективом станції Покровськ ДП Донецька залізниця.

Начальник відділу обслуговування громадян Васильченко Оксана Володимирівна розповіла про зміни, які відбулись в пенсійному законодавстві у поточному році, перерахунок пенсій з 1 травня та осучаснення пенсійних виплат відповідно до запропонованого Урядом проекту пенсійної реформи.

Також відповіла на запитання присутніх щодо порядку підготовки та подання документів для призначення пенсії, стажу та віку, необхідного для призначення пенсії за вислугу років залізничникам.

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Мальцева Наталія Сергіївна розповіла присутнім про перелік послуг, які пропонує веб-портал Пенсійного фонду України.

Вона зазначила, що використання сучасних технологій дозволяє зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду, дистанційно отримувати відомості, які раніше надавались тільки за умови особистого звернення в управління Фонду.

В ході зустрічі фахівці Фонду відповіли на запитання присутніх, роздали пам'ятки з переліком послуг веб-порталу та бланки заяв для реєстрації.

ПФУ Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25