Співробітники Покровського МРВ з питань пробації взяли участь у фахових навчальних заходах

Співробітники Покровського МРВ з питань пробації взяли участь у фахових навчальних заходах

Покровський міськрайонний відділ з питань пробації на базі Покровського районного центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді прийняли участь у фахових навчальних заняттях на тему «Успішне спілкування для побудови успішних стосунків».

17 серпня 2017 року співробітники Покровського МРВ з питань пробації відвідали Покровський районний ЦСССДМ для участі у фахових навчальних заходах, які були проведені фахівцями центру соціальних служб, з метою удосконалення професійних знань, навичок і вмінь персоналу пробації.

Під час зустрічі між учасниками було проведено тренінги та вправи ігрового характеру для удосконалення в роботі основ толерантності та підвищення навиків активного слухання клієнта пробації, розширення можливості для розуміння співрозмовника.

Дані фахові навчальні заходи між службами заплановано проводити один раз на квартал для формування і розвитк у умінь і навичок конструктивного спілкування під час службової діяльності.

Морозова Олена,

начальник Покровського МРВ

з питань пробації

пробація Покровськ участь співробітники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25