В Україні з 24 серпня запрацює нова система пошуку злочинців

На День Незалежності в Україні запустять нову систему пошуку злочинців. Її назва «Система розпізнавання та виявлення злочинців»IDENTIGRAF".

Анонсував проектчлен колегії МВС Антон Геращенко.

«Після запуску системи „IDENTIGRAF“ українська держава і український народ отримає надійний захист від проникнення в нашу країну тих, хто бажає їй зла і хоче її розчленувати і знищити. Кожен буде знайдений, визначений і покараний завсе те, що зробив протиУкраїни»

За 9 місяців розробили пошукову систему волонтери проекту «Миротворець», зазначають, система немає аналогів у світі. Цікаво, що навідміну від інших працюватиме вона у відкритому доступі вІнтернеті.

Потужність «IDENTIGRAF» дозволить за 30 сек опрацювати мільйони фотографій. Розробники говорять, що система дасть змогу нарешті ідентифікувати бойовиків, російських військових, які воюють на Донбасі та анексували Ким, і багатьох учасників проросійських мітингів 2014 року. Поки сайт працює в тестовому режимі. Створити унікальний проект вдалося завдяки благодійним коштам 2тисяч українців, загальна сума, яку вдалося зібрати близько 1 млнгрн.

На логотипі «IDENTIGRAF» написано: «Нехай відбудеться правосуддя навіть якщо впаденебо!»

Запрацює сайт о00:01 24 серпня. Його адреса-https://identigraf.center.

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25