На шахту «Капітальна» поставлено обладнання з окупованої Горлівки, але гірники вимушені працювати на старому

На шахту «Капітальна» поставлено обладнання з окупованої Горлівки, але гірники вимушені працювати на старому , Анастасия Сенникова

Співробітники Служби безпеки України викрили посадовців, які за корупційним механізмом закупили на тимчасово окупованих територіях обладнання для державної шахти на Волині. Це обладнання для оснащення конвеєрів ДП «Передпускова дирекція шахти № 10 «Нововолинська» закуповувалося на окупованій території. Дана шахта вже будується багато років. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

"Слід зазначити, що з окупованої Горлівки також поставлено обладнання на шахту «Капітальна» (колишня «Стаханова») ДП «Мирноградвугілля». Однак комбайни не укомплектовані необхідним оснащенням, його навіть не спускають у шахту і гірники змушені працювати на старому обладнанні, яке двічі за зміну доводиться ремонтувати. Так зване нове обладнання було закуплене за завищеними цінами за кредитні кошті під держгарантії 20% річних і поставлялося за сприяння «смотрящего» Кропачева, який має прикриття у ВРУ і АП", - написав Михайло Волинець.

"Крадіжка грошей замість вкладання їх у переоснащення виробництва призводить до того, що нема за що купити ні скіпи, ні підйомники. Як результат, ми змушені закуповувати вугілля за кордоном.З таким ставленням до вугільної галузі державні шахти приречені до знищення через корупційні оборудки", - додав голова Конфедерації вільних профспілок України.

Покровськ Капітальна шахта обладнання Горлівка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
11 очень хорошо
(2 оценки)
Высокие оценки пользователей за Достоверность
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25