В Мирнограді відбулося заняття «Школи майбутнього пенсіонера»

Вчора, 22 серпня 2017 року об 11.00 начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Молчановою Вікторією Вікторівною проведено заняття «Школи майбутнього пенсіонера».

У ході заходу Вікторія Вікторівна проінформувала присутніх про основні зміни, які відбулись у пенсійному законодавстві впродовж останнього часу, детально розпо віла про перелік документів, які необхідно надати для оформлення пенсії, на конкретних прикладах пояснила громадянам порядок нарахування пенсії. Також звернула увагу на електронні послуги Пенсійного фонду, наголосила на тому, що ставши користувачем веб-порталу можливо, отримувати як інформацію про періоди роботи, що зараховуються до страхового стажу, так і про пенсійні виплати при набутті статусу пенсіонера.

Зустріч пройшла в форматі діалогу та відвідувачі «Школи майбутнього пенсіонера» мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Громадяни залишились задоволеними наданими консультаціями та відмітили корисність заходу.

В Мирнограді відбулося заняття «Школи майбутнього пенсіонера», фото-1
Мирноград пенсіонери школа ПФУ заняття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25