Правоохоронці Покровської оперативної зони забезпечили публічну безпеку під час святкування Дня міста і Дня шахтаря

Завдяки потужним превентивним заходам вжитим співробітниками поліції, які були максимально задіяні в забезпеченні охорони публічної безпеки громадян, свята в Покровську, Мирнограді, Добропіллі, Авдіївці та Селидовому пройшли спокійно та без грубих порушень правопорядку .

Заради спокою та безпеки громадян, правоохоронці здійснювали посилене патрулювання вулиць населених пунктів та місць проведення святкових заходів, проводили превентивні відпрацювання, спрямовані на попередження диверсій, терактів, скоєння правопорушень.

Поліцейські наряди були максимально наближені до місць можливого відпочинку городян, паркових зон, скверів та вокзалів. В цілодобовому режимі здійснювалась охорона всіх стратегічно важливих об’єктів. Також були введені додаткові наряди та створені резервні сили для реагування на нештатні ситуації.

В цілодобовому режимі була розгорнута робота оперативного штабу, створені додаткові ГШР для забезпечення швидкого реагування на всі позаштатні ситуації.

Також було посилено контроль на блокпостах. На вїздах-виїздах з міст поліцейські ретельно перевіряли всі автомобілі на предмет виявлення незаконного перевезення вибухонебезпечних речовин та зброї.

В результаті безпрецедентних превентивних заходів свято пройшло безпечно та без грубих порушень публічного порядку.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
241 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25