У Покровську борги вугільних підприємств до ПФУ зросли на 6 мільйонів гривень

Понад 50 тисяч пенсіонерів перебувають на обліку у Красноармійському об’єднаному управлінні ПФУ Донецької області, робота якого спрямована на забезпечення фінансування та своєчасної виплати пенсій, зміцнення фінансової стабільності та підвищення прозорості пенсійної системи, удосконалення системи надання послуг.

Як зазначила начальник об’єднаного управління ПФУ Неля Аржавітіна, станом на 1 серпня 2017 року виконання видаткової частини бюджету склало 789,4 млн. грн., або 52% від річного обсягу. До бюджету фонду надійшли власні кошти в сумі 36,6 млн. грн., або 83,3% від планових показників.

Загальна сума заборгованості платників становить 159,7 млн. грн. Протягом семи місяців 2017 року вона зросла на 6 млн. грн. через борги з відшкодування пільгових пенсій. Найбільша заборгованість - 155,96 млн. грн. - у підприємств, підпорядкованих Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Це 97,6% від загальної суми боргу.

борги ПФУ Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25