30 вересня і 1 жовтня відбудеться відкритий фестиваль-конкурс «Покровський ЛІТfest»

30 вересня і 1 жовтня у Покровську проходитиме відкритий фестиваль-конкурс «Покровський ЛІТfest», засновниками та організаторами якого є відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини міської ради, центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка і творче об’єднання «Суцвіття».

Метою фестивалю є популяризація літератури, пошук та підтримка творчих особистостей, зміцнення творчих зв’язків між літературними об’єднаннями, поетичними клубами, самодіяльними авторами, залучення їх до участі у культурному житті міста.

Конкурсанти - члени літературних об’єднань та аматори від 18 років і старші – можуть представити до трьох власних поетичних або прозових творів, написаних бажано українською мовою. в усіх номінаціях: громадянсько-патріотична, любовна, пейзажна, гумористична, сатирична, духовна, твори для дітей, авторська пісня;

Твори надсилаються електронною поштою і подаються у друкованому варіанті разом із заявкою особисто учасником до 10 вересня 2017 року за адресою: м. Покровськ, вул. Європейська, 22; е-mail: [email protected] .

Телефони для довідок: (06239) 2-10-05; 050-508-53-11.

На переможців фестивалю-конкурсу чекають дипломи та сувеніри, гала-концерт, їхні твори будуть надруковані у збірці «Покровський ЛІТfest-2017» і у регіональній газеті.

фестиваль конкурс Покровськ фест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25