• Головна
  • Удосконалено порядок призначення та надання населенню субсидій
12:20, 6 вересня 2017 р.

Удосконалено порядок призначення та надання населенню субсидій

Шановні жителі Покровського району!Кабінетом Міністрів України затверджено постанову від 18.08.2017 № 609„Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Про це повідомляється на офіційній сторінціКрасноармійської райдержадміністрації у Facebook.

Зокрема, змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. Отже розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводитися буде на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

У разі смерті особи, якій було призначено субсидію, частину невикористаної суми субсидії на оплату природного газу для індивідуального опалення виплачуватимуться одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, загальна їх сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

Крім того, постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово- комунального обслуговування » в частині перегляду соціальних нормативів споживання газу для приготування їжі та підігріву води, а саме:

з 01.10.2017 року діятимуть такі соціальні нормативи на газ:

на газову плиту (приготування їжі) – 3,3 куб. м на особу;

на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) -5,4 куб. м на особу;

на газову плиту і водонагрівач – 10,5 куб. м на особу.

НАГАДУЄМО, що для призначення субсидій для придбання твердого

палива та скрапленого газу потрібно особисто надати заяву та декларацію до управління соціального захисту населення Красноармійської РДА за адресою: м.Покровськ вул.Торгівельна, 11 I поверх, 7 каб., або передати через секретаря

сільської чи селищної ради, переслати поштою, або звернутись до спеціалістів на виїздному прийомі мобільного "соціального " офісу, який проводиться в приміщеннях сільських та селищних рад, згідно затвердженого графіку.

За консультацією можна звернутися за телефоном "гарячої лінії": 2 01 56.

Карабута Н.В., заступник начальника управління соціального захисту населення Красноармійської РДА, начальник відділу грошових виплат і компенсацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #субсидія #нарахування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...