Співробітники Покровського МВР з питань пробації перевірили місце проживання неповнолітнього засудженого

Співробітники Покровського МВР з питань пробації перевірили місце проживання неповнолітнього засудженого , Анастасия Сенникова

Днями, за ініціативи Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Донецької області, разом з представником Покровського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та співробітником Національної поліції України був здійснений виїзд до місця проживання підоблікового неповнолітнього.

В ході відвідування були перевірені побутові умови проживання засудженого та, в присутності батька, з неповно літнім проведено профілактичну бесіду про недопущення вчинення ним повторних кримінальних та адміністративних правопорушень. Особливу увагу підобліково го акцентовано на дотриманн я обов’язків, покладених на н ього рішенням суду, попереджено батька про відповідальність за неналежне виховання сина .

Таке відвідування за місцем мешкання дає змогу побачити умови, в яких мешкає дитина, відчути атмосферу у родині, зрозуміти чи приділяють батьки достатньо уваги підлітку, а спілкування у неофіційній обстановці та зацікавленість його життям – розташувати неповнолітнього до себе.

Покровськ поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25