Рятувальники закликають громадян Покровска дотримуватися правил безпеки під час риболовлі та відпочинку біля водоймищ

Рятувальники 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області закликають громадян Покровського району дотримуватися правил безпеки під час риболовлі та відпочинку біля водоймищ!

Станом на 1 2 .09.2017 року на водоймах області загинуло 43 особи, з них 3 дітей. Це на 12 % більше ніж за аналогічний період 2016 року (загинуло 38 осіб, з них 2 дітей), а серед дітей кількість збільшилась на 33 %.

Нажаль, з початку 2017 р оку на території обслуговування 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, було зафіксовано 5 випадків загибелі людей на водоймах.

Якщо ще декілька тижнів тому люди в більшості своїй спрямовувалися на береги водойм, щоб скупатися, то сьогодні вони відправляються туди, щоб просто подихати свіжим повітрям або порибалити. Навіть такий відпочинок може обернутися трагедією, якщо не дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

Тому 12 вересня 2017 року з метою профілактики нещасних випадків на водоймах, інспекторським складом 9 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Донецькій області, було проведено роз'яснювальну роботу серед населення Покровського району, під час якої співробітники нагадали городянам про необхідність дотримуватися заходів безпеки під час відпочинку на берегах водойм.

Під час профілактичної роботи мешканцям Покровського району роздавались листівки та пам'ятки, які стануть їм гарним нагадуванням про те, що зневажливе ставлення до встановлених норм безпеки нерідко стає причиною нещасних випадків.

Співробітники 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадують про те, що вода у водоймах стає все холодніше, купатися в ній, пірнати, тим більше в стані алкогольного сп'яніння, суворо забороняється.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій переконливо просимо телефонувати за номером «101».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25