Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР

Для учнів загальноосвітньої школи №9 співробітники поліції разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» провели тематичний урок, мета якого – попередження дитячого травматизму. А в мирноградській школі-інтернаті правоохоронці стали співорганізаторами гри-подорожі «Веселий світлофор».

Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-1

Всі ці заходи були організовані та проведені співробітниками Мирноградського відділення поліції в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», мета якого - привернення уваги дітей та громадськості до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, збереження життя та здоров’я юних учасників дорожнього руху.

Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-2
Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-3

Так, спочатку «гості в погонах» разом із своїми молодшими помічниками – лігівцями відвідали учнів 3-Б класу ЗОШ №9. Під час заняття, яке проходило в ігровій формі, учні розповідали вірші про дорожні знаки та світлофор, відгадували загадки та відповідали на запитання правоохоронців. Хлопці та дівчата показали добрі знання правил дорожнього руху, а учасники «Ліги майбутніх поліцейських» нагадали присутнім, що безпечність та втрата пильності на дорозі може призвести до небажаних наслідків, тому завжди слід неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-4
Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-5
Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-6
Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-7

А для вихованців місцевої школи-інтернату правоохоронці влаштували справжній квест. Так учнів спочатку розділили на 2 команди. А потім на учасників чекали завдання на дорожніх станціях «Пазлик», «Веселий поліцейський», «Обережний велосипедист», «Уявка», «Медична», «Музична». За виконанням задач уважно слідкували юні інспектори дорожнього руху та співробітники поліції.

Під час змагань діти продемонстрували свої водійські вміння на велосипедах і самокатах, пригадали основні правила дорожнього руху, разом із медичними працівниками школи навчилися надавати першу медичну допомогу «потерпілим».

Головним суддею заходу був старший інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділу поліції Олександр Савірський, який відзначив добрий рівень знань правил дорожнього руху всіма учнями та вміння застосовувати їх на практиці.

Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-8
Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-9

Учасники заходу із користю провели час, набувши для себе нового цікавого досвіду. Жодна команда не залишились без відзнак та солодких призів. А на при кінці свята учні виказали бажання проводити побільше таких пізнавальних зустрічей.

Поліцейські Мирнограду провели для школярів міста заняття із закріплення ПДР, фото-10
Мирноград поліція ПДР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25