У Покровську студентський актив ДонНТУ освоює відкритий простір «Залізняк»

У Покровську студентський актив ДонНТУ освоює відкритий простір «Залізняк» , Анна Онипко

Як ви знаєте, нещодавно в Покровську відкрився відкритий вуличний простір «Залізняк» – місце, де громадські активісти та мешканці міста можуть проводити різноманітні культурні заходи та зустрічі, майстер-класи та семінари.

Створила його команда волонтерів проекту «Метамісто. Схід», а допомагали небайдужі місцеві мешканці, активісти, військові та студенти.

Своє натхнення архітектори проекту черпали в індустріальному минулому та сьогоденні міста: при будуванні простору були використано металеве арочне кріплення, що було надане шахтоуправлінням «Покровське». Таким чином, шахтне кріплення отримало друге життя та новий зміст.

За словами одного з творців простору Віти Базан, з’явилась така собі «індустріальна капличка для культурних служінь, острівець нових можливостей для громади».

Першим заходом на відкритті стала виставка робіт місцевого фотографа-документаліста Марка Залізняка, ім’ям якого і назвали простір.

Наші студенти теж допомагали при проведенні будівельних робіт, а вчора студентське самоврядування вирішило провести своє засідання на новій платформі та обговорити можливості її спільного використання з місцевими активістами.

У Покровську студентський актив ДонНТУ освоює відкритий простір «Залізняк» , фото-1

У подальших планах – проведення пізнавально-розважальних ігор, перегляд документального кіно та майстер-клас ігри на гітарі.

Галина Лисенко,

начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

Покровськ суденти ДонНТУ простір «Залізняк»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии