• Головна
  • Більшість вибирає електронний спосіб надання звітності. А ти?
Покровська ОДПІ інформує
16:45, 25 вересня 2017 р.

Більшість вибирає електронний спосіб надання звітності. А ти?

Покровська ОДПІ інформує
Більшість вибирає електронний спосіб надання звітності. А ти?

Відповідно до Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків в один ізтаких способів:

- особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- з асобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

В Покровській ОДПІ нагадали , що для зручності платників на субсайті офіційного веб-порталу ДФС ( cabinet.sfs.gov.ua ) працює електронний сервіс «Електронний кабінет платника» - особистий кабінет платника , через який привикористанні електронного ключа громадяни можуть подавати звітність, надсилати запити та дізнаватись найактуальніші новини.

Крім цього, зазначений сервіс надає можливість фізичним особам, після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі, а також переглянути інформацію щодо стану їх розрахунків з бюджетом. Банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься в розрахунковому документі, який надійшов протягом операційного часу банку, в день його надходження. У разі надходження розрахункового документа клієнта до обслуговуючого банку після закінчення операційного часу банк зобов’язаний виконати доручення клієнта, що міститься вцьому розрахунковому документі, не пізніше наступного робочого дня.

Дані про надходження податків, зборів, митних та інших платежів до бюджету та єдиного внеску відображаються в інтегрованій картці платника і в реєстрі надходжень та повернень контролюючим органом за місцем його знаходження на податковому обліку у день отримання відорганів Державної казначейської служби України відомостей про зарахування та повернення надміру сплачених платежів у вигляді електронного реєстру розрахункових документів.

Як повідомила начальник управління обслуговування платників Покровської ОДПІ Олена Горбань, все більше, як юридичних, так і фізичних осіб надає перевагу електронній формі надання звітності.

З початку року, с таном на 01.09.2017, засобами Е- mail до Центрів обслуговування платників Покровської ОДПІ платниками надано 188130 податкових звітів, а це 81,4 відс. від їх загальної кількості.

Детальні консульт ації - у Центрах обслуговування платників Покровської ОДПІ: у м.Покровську по вул. Європейська, 1 (тел. 06239 22459); у м.Мирнограді по вул. Центральна, 19 (тел. 06239 542147); у м.Селидовому по вул. Гоголя, 1 (тел. 06237 23250).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДПІ #звітність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...