За використання води від платників Покровської ОДПІ надійшло понад 8 мільйонів гривень рентної плати

За використання води від платників Покровської ОДПІ надійшло понад 8 мільйонів гривень рентної плати, Анна Онипко

За 8 місяців п.р. платники податків, які перебувають на обліку в Покровській ОДПІ , сплатили 8,2 млн . грн. рентної плати за спеціальне використання води (далі – Рентн а плат а за воду) , що у 4,5 раза більше в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Вказані надходження згідно з бюджетним розписом розподілено рівними частинами між державним та місцевими бюджетами.

Пунктом 20 Закону України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” (далі - Зако н №1791 ) внесено зміни до статті255 Кодексу та збільшено ставки Рентної плати за воду, які застосовуються при обчисленні податкових зобов’язань з Рентної плати за воду за результатами господарської діяльності у 2017 році. Зазначена норма запроваджена пунктом1 розділуІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону №1791, починаючи з 01 січня 2017 року.

Нагадуємо, що Податковим кодексом України (стаття 255) встановлено дві основні категорії платників рентної плати за вод у . Водночас, відповідно до пункту 110 розділу І Закону України від 21 грудня 2016 року № 1797- VIII ,,Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” з 01.01.2018 до статті 255 Кодексу передбачено внесення змін в частині визначення кола платників та порядку нарахування податкових зобов’язань Рентної плати за воду.

Покровська ОДПІ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии