• Головна
  • В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами
13:42, 26 вересня 2017 р.

В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами

В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами

Двадцять п’ятого вересня 2017 р. в Донецькому національному технічному університетіпройшла презентація програми групи ДТЕК із взаємодії зі студентами ДонНТУ.

Зокрема, перед студентами виступили представники трьох збагачувальних фабрик, що входять до групи ДТЕК: ЦОФ «Добропільська», ЦОФ «Жовтнева» та ЦОФ «Курахівська».

Після перегляду ознайомчого відеоролику про діяльність компаній доповідачі детально зупинилися на розгляді програми співробітництва зі студентами, на його сутності, особливостях і етапах. Серед іншого, слухачі дізналися про підтримку молоді з боку підприємства під час дипломування, про специфіку стипендіального забезпечення та особливості подальшого працевлаштування.

Представники ЦОФ активно закликали молодь навчатися, розвиватися й взагалі не боятисярозпочинати свій трудовий шлях із простих робочих спеціальностей, наголошуючи на тому, що тільки так можна в повній мірі дізнатися про всі тонкощі виробництва.

По закінченні заходу зацікавлені студенти мали змогу більш детально розпитати гостей про ті чи інші аспекти працевлаштування на одній із збагачувальних фабрик, задати запитання та заповнити анкети. Також на рівні переговорів із керівництвом вишу були укладені попередні домовленості щодо організації екскурсій на представлені підприємства та щодо координаціїподальшої співпраці між ДонНТУ та ДТЕК.

Катерина Щербакова,

фахівець редакційно-видавничого відділу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровск #ДонНТУ #ДТЕК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...