В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами

В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами , Анна Онипко

Двадцять п’ятого вересня 2017 р. в Донецькому національному технічному університетіпройшла презентація програми групи ДТЕК із взаємодії зі студентами ДонНТУ.

Зокрема, перед студентами виступили представники трьох збагачувальних фабрик, що входять до групи ДТЕК: ЦОФ «Добропільська», ЦОФ «Жовтнева» та ЦОФ «Курахівська».

Після перегляду ознайомчого відеоролику про діяльність компаній доповідачі детально зупинилися на розгляді програми співробітництва зі студентами, на його сутності, особливостях і етапах. Серед іншого, слухачі дізналися про підтримку молоді з боку підприємства під час дипломування, про специфіку стипендіального забезпечення та особливості подальшого працевлаштування.

В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами , фото-1 В ДонНТУ пройшла зустріч представників групи компаній ДТЕК зі студентами , фото-2

Представники ЦОФ активно закликали молодь навчатися, розвиватися й взагалі не боятисярозпочинати свій трудовий шлях із простих робочих спеціальностей, наголошуючи на тому, що тільки так можна в повній мірі дізнатися про всі тонкощі виробництва.

По закінченні заходу зацікавлені студенти мали змогу більш детально розпитати гостей про ті чи інші аспекти працевлаштування на одній із збагачувальних фабрик, задати запитання та заповнити анкети. Також на рівні переговорів із керівництвом вишу були укладені попередні домовленості щодо організації екскурсій на представлені підприємства та щодо координаціїподальшої співпраці між ДонНТУ та ДТЕК.

Катерина Щербакова,

фахівець редакційно-видавничого відділу

Покровск ДонНТУ ДТЕК
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25