• Головна
  • На ремонт автомобільних доріг в Покровському районі освоєно більше 4 мільйонів гривень
15:15, 2 жовтня 2017 р.

На ремонт автомобільних доріг в Покровському районі освоєно більше 4 мільйонів гривень

Цього року з районного бюджету на ремонт доріг комунальної форми власності було виділено кошти в сумі 3875 тис.грн. та освоєно 3175,0 тис.грн, або 82% від загальної суми. Виконано поточні ремонти по 15 вулицям в 3 селищних та 5 сільських радах, а саме: по вул. Козацька і Пушкіна у селищі Гродівка, вул. 9 Травня у селищі Новоекономічне, вул. Матросова та пров. Гагаріна у селі Гришине, вул. Комарова у селі Іванівка, вул. Центральна, Прокоф'єва у селі Сонцівка, вул. Железнодорожна, Центральна у селі Котлине Першотравневої сільської ради, вул. Мирна, Коротка у селі Звірове Піщанської сільської ради, вул. Южна, пров. Гагаріна і Маяковського у селищі Удачне.

На завершальній стадії знаходиться капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Широка у селі Сергіївка, на який залучено кошти районної ради в сумі 700 тис. грн. та Сергіївської сільської ради - 541 тис. грн.

За кошти Першотравневої сільської ради, з бюджету якої виділено 401,4 тис. грн., виконано капітальний ремонт частини вулиці Шахтна, поточні ремонти вул. Гагаріна, Свєтська, Шахтна, пров. Пригородний.

За кошти Удачненської селищної ради в сумі 647,7 тис.грн виконано капітальні та поточні ремонти по вулицях Южна, Пушкіна, Железнодорожна, провулках Шевченко та 40 років Перемоги в смт.Удачне.

Таким чином в поточному році на ремонт автомобільних доріг Покровського району вже освоєно кошти на загальну суму 4224,2 тис.грн..

Як розповів начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва райдержадміністрації Олександр Рибалкін, цього року з районного бюджету на ремонт доріг комунальної форми власності було виділено 3 мільйони 875 тисяч гривень, освоєно 3 мільйони 175 тисяч гривень, або 82% від загальної суми.

Так, за кошти районного бюджету виконано поточні ремонти автомобільних доріг по вул. Козацька і Пушкіна у селищі Гродівка, вул. 9 Травня у селищі Новоекономічне, вул. Матросова та пров. Гагаріна у селі Гришине, вул. Комарова у селі Іванівка, вул. Центральна, Прокоф'єва у селі Сонцівка, вул. Железнодорожна, Центральна у селі Котлине Першотравневої сільської ради, вул. Мирна, Коротка у селі Звірове Піщанської сільської ради, вул. Южна, пров. Гагаріна і Маяковського у селищі Удачне.

Не залишаються осторонь від вирішення проблемних питань з ремонту автомобільних доріг селищні та сільські ради. Нещодавно розпочато капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Широка у селі Сергіївка, на який залучено кошти районної ради в сумі 700 тис. грн. та Сергіївської сільської ради - 541 тис. грн.

За кошти Першотравневої сільської ради, з бюджету якої виділено 401,4 тис. грн., виконано капітальний ремонт частини вулиці Шахтна, поточні ремонти вул. Гагаріна, Свєтська, Шахтна, пров. Пригородний.

647,7 тис. грн. на капітальні ремонти вул. Южна, Пушкіна, Железнодорожна, пров. Шевченко та 40 років Перемоги у селищі Удачне виділили з місцевого бюджету депутати Удачненської селищної ради.

Таким чином на ремонт автомобільних доріг району освоєно 4 мільйони 224,2 тисячі гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровський #район #ремонт #доріг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...