Покровчан запрошують до Школи Подружнього Життя

У Школі вам розкажуть про основи сімейного життя, психології стосунків чоловіка і жінки, їх основні потреби, про те, що таке закоханість і любов, як закохатися і не помилитися, як зберегти і плекати любов протягом всього подружнього життя. Вас навчать, як планувати сімейних бюджет, як вирішувати конфлікти, як планувати вагітність, як виховувати дітей і т. д.

Курс складається з 10-ти зустрічей 1 раз на тиждень протягом 1,5 годин. У Школі розглядаються такі теми, як «Основи сім'ї», «Закоханість і любов», «Мови любові», «Конфлікти і їх вирішення», «Основні потреби чоловіка і дружини», «Прощення в сім'ї», «Сімейний бюджет», «Планування вагітності», «Відносини з батьками» та ін.

Щоб поступити в Школу подружнього життя для формування груп, що складаються з 20 - 25 осіб необхідно попередньо записатися у організаторів курсів за номером телефону: +38(050) 879 65 30.

Заняття Школи подружнього життя проходять 1 раз на тиждень безкоштовно.

У ній можуть навчатися молоді люди від 14-ти років, пари, які вирішили вступити в шлюб, пари, що складаються в шлюбі, а також самотні люди, які овдовіли чи пережили розлучення.

Санаторій краще, ніж лікарня: взаємини, як і здоров'я, краще покращувати, ніж відновлювати. По-справжньому щасливий той, хто щасливий у своїй родині. Той, хто відчуває себе щасливою у своїй родині, рідше хворіє фізично, більш упевнений в собі, добивається більшого успіху в житті. Щасливі стосунки в сім'ї можливі. Свідки вже десятки тисяч сімейних пар, які пройшли навчання в Школі подружнього життя.

Запрошуємо Вас до лав тих, хто щасливий по-справжньому!

Покровчан запрошують до Школи Подружнього Життя, фото-1
Покровськ школа подружнього життя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25