Фахівці Мирноградського ЦЗ зустрілись з трудовим колективом ВП “Шахта “Родинська” ДП “Мирноградвугілля”

В умовах економічної кризи жодне підприємство не застраховане від необхідності проведення оптимізації трудових ресурсів і, як наслідок, загрози масового вивільнення працівників.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 696-р «Про ліквідацію деяких збиткових вугледобувних підприємств» та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 08.08.2017р. № 551 розпочата процедура ліквідації ВП “Шахта “Родинська” ДП “Мирноградвугілля”.

В рамках превентивних заходів та з метою запобігання різкому зростанню безробіття і зняття соціальної напруги на підприємстві фахівці центру зайнятості провели зустріч з трудовим колективом підприємства.

Під час відвідування директор центру зайнятості Наталія Базилевич надала присутнім інформацію щодо стану ринку праці та перспектив його розвитку, можливості навчання, порядку реєстрації в службі зайнятості та послуги, які служба зайнятості готова надати своїм клієнтам. Учасникам зустрічі було запропоновано для ознайомлення актуальні вакансії, які є в наявності на підприємствах міста та регіону.

Начальник відділу активної підтримки Ганна Майборода запропонувала присутнім скористатися можливістю і спробувати себе в підприємницькій діяльності залучившись до програми підтримки малого та середнього бізнесу «Український донецький куркуль».

Присутні отримали багато інформації і, в кінці зустрічі директор Мирноградського міського центру зайнятості запевнила: «Служба зайнятості, реалізовуючи основні засади державної політики зайнятості, у разі втрати роботи завжди готова надавати гарантії й забезпечувати права громадян на працю та соціальний захист».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25