Фахівці Мирноградського ЦЗ зустрілись з трудовим колективом ВП “Шахта “Родинська” ДП “Мирноградвугілля”

В умовах економічної кризи жодне підприємство не застраховане від необхідності проведення оптимізації трудових ресурсів і, як наслідок, загрози масового вивільнення працівників.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 696-р «Про ліквідацію деяких збиткових вугледобувних підприємств» та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 08.08.2017р. № 551 розпочата процедура ліквідації ВП “Шахта “Родинська” ДП “Мирноградвугілля”.

В рамках превентивних заходів та з метою запобігання різкому зростанню безробіття і зняття соціальної напруги на підприємстві фахівці центру зайнятості провели зустріч з трудовим колективом підприємства.

Під час відвідування директор центру зайнятості Наталія Базилевич надала присутнім інформацію щодо стану ринку праці та перспектив його розвитку, можливості навчання, порядку реєстрації в службі зайнятості та послуги, які служба зайнятості готова надати своїм клієнтам. Учасникам зустрічі було запропоновано для ознайомлення актуальні вакансії, які є в наявності на підприємствах міста та регіону.

Начальник відділу активної підтримки Ганна Майборода запропонувала присутнім скористатися можливістю і спробувати себе в підприємницькій діяльності залучившись до програми підтримки малого та середнього бізнесу «Український донецький куркуль».

Присутні отримали багато інформації і, в кінці зустрічі директор Мирноградського міського центру зайнятості запевнила: «Служба зайнятості, реалізовуючи основні засади державної політики зайнятості, у разі втрати роботи завжди готова надавати гарантії й забезпечувати права громадян на працю та соціальний захист».

Мирноград шахта Родинська центр занятості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25