• Головна
  • Жебрівський: "Я втішений тим, що у нас вже є куркулі"
16:35, 3 жовтня 2017 р.

Жебрівський: "Я втішений тим, що у нас вже є куркулі"

Ландшафтний дизайн, поліграфічні та кондитерські центри, обробка кварцу, сироварня, ресторан швидкого харчування, вирощування худоби, надання медичних послуг, виробництво бахіл, тротуарної плитки, туалетного паперу, вирощування худоби, овочів та часнику – таким бізнесом приросте область завдяки програмі «Український донецький куркуль».

Сьогодні губернатор Донетчини Павло Жебрівський зустрівся із 18 переможцями чергового конкурсного відбору, що отримали фінансування своїх бізнес-проектів.

Загалом на сьогоднішній день регіональною комісією вже проведено 4 конкурсних відбори. За цей час опрацьовано 226 бізнес-проектів, з них 106 визнано переможцями. За укладеними угодами 31 підприємець вже отримав фінансування на загальну суму 7,7 млн грн.

"Я втішений тим, що у нас вже є куркулі. Це люди, які дадуть прибуток області. Це люди, які роблять велику річ: не чекають, поки хтось прийде і щось зробить за них, а беруть відповідальність за себе, свою родину, у свої руки. Патерналізм, яким, на жаль, значною мірою інфікована Донеччина, - це велика проблема, це страшна річ, яка вбиває усе живе. І нам важливо допомагати тим, хто потім допоможе сам собі та державі.

Сергій Свириденко з Іванопілля, який займається переробкою м’яса з вирощеної на власному подвір’ї худоби, а в рамках обласної програми «Український донецький куркуль» взяв гроші ще й на обладнання для запуску сироварні, підрахував: при мінімальних обсягах виробництва у вигляді податків він повністю виплатить державі усю суму, яку отримав у вигляді гранту, за 3 роки! А потім – чистий прибуток для держави у вигляді податків!

Обговорили з куркулями низку ідей щодо розвитку куркульського руху, зокрема, відкриття мережі магазинів «Куркуль» та інтернет-платформи для реалізації продукції та послуг; можливість створення аутсорсингової компанії для бухгалтерського супроводу підприємств, і зрештою створення Асоціації куркулів Донеччини", - написав у Фейсбук Павло Іванович..

Важливо, щоб переможці програми підтримували один одного, впевнений губернатор: "Тут має постати цілий клас дрібних та середніх власників. Якщо буде на Донеччині 150 тисяч куркулів – ніякий олігархат і монополії (чи то фінансові, чи політичні) цьому краю не загрожують. Українець має бути заможним. Буде заможним - буде й вільним: фінансово та політично. А зі свободи окремої людини формується справжня стійка демократія і, відповідно, щаслива країна й міцна держава".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жебрівський #куркулі #програма
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...