• Головна
  • Текст открытого письма Гройсману, Парубию и Насалику от Мирноградского городского совета
16:00, 12 жовтня 2017 р.

Текст открытого письма Гройсману, Парубию и Насалику от Мирноградского городского совета

Текст открытого письма Гройсману, Парубию и Насалику от Мирноградского городского совета

Ситуация, которая сложилась вокруг "Мирноградугля", не может оставаться безо внимания мирноградских городских властей, т.к. от работы данного предприятия напрямую зависит и судьба Мирнограда в целом.

Так, на конференции трудового коллектива ГП "Мирноградуголь", которая походила в Мирнограде, в здании ДК "Украина", 10-го октября, было принято решение направить открытое письмо на имя Премьер-министра Украины Владимира Гройсмана, Главы Верховной Рады Андрея Парубия и Министра энергетики и угольной промышленности Игоря Насалика.

Текст письма в ходе 37-й сессии Мирноградского городского совета, которая проходила вчера, 11-го октября, зачитал Секретарь Мирноградского городского совета Александр Пономаренко:

"Голові Верховної Ради Парубію А.В., Прм'єр-міністру України Гройсману В.Б., Міністру енергетики і вугільної промисловості Насалику І.С. 

У звя'зку з нестабільною ситуацією, яка склалась на вугільних підприємствах міста з частини виплати заробітної плати, оплати за енергоносії та інших першочергових виплат, які тягнуть за собою недоотримання місцевим бюджетом податків та зборів, та відсутності в проекті державного бюджету на 2018 рік дотацій для державних вугільних підприємств, Мирноградська міська рада звертається з клопотанням розглянути питання, щодо включення до державного бюджету на 2018 рік дотаційного фінансування державних вугільних підприємств на 2018 рік. Державне підприємство "Мирноградвугілля" є одним з бюджетоутворюючих підприємств міста Мирноград, питома вага якого в обсязі усіх надходжень податків та зборів за 2016 рік склала майже 40%. За 9 місяців 2017 року до бюджету міста від Державного підприємста "Мирноградвугілля" надійшло майже 33 мільйона гривень податків, що в загальному обсязі усіх надходжень складає трохи більше 34%, але перед цим відсутність оборотних коштів в поточному році призвела до заборгованості з виплати заробітньої плати за липень, серпень 2017-го року, у зв'язку з чим заборгованість, наприклад, по податку на доходи фізичних осіб, станом на 1 жовтня поточного року, складає майже 7,2 мільйони гривень, також динаміка податкової заборгованості має тенденцію до зростання.

Станом на 1 вересня поточного року, загальний податковий борг ДП "Мирноградвугілля" до міського бюджету збільшився майже на 25% і склав 10,5 мільйонів гривень. Враховуючи вкрай тяжке критичне становище у сфері фінансово-господарської діяльності, яка склалась по ДП "Мирноградвугілля", зазначаємо, що відсутність державної підтримки призведе до погіршення і так складної ситуації на підприємстві. 

Дана проблема потребує прийняття негайних, невідкладних заходів від яких залежить існування не тільки ДП "Мирноградвугілля", а й соціально-культурної сфери міста Мирноград, продуктивність роботи та забезпечення рівня соціальної захищенності працівників бюджетних установ, мешканців міста. Відсутність надходжень податків та зборів від ДП "Мирноградвугілля" до міського бюджету в подальшому призведе до невиконання доходної частини бюджету міста, не дасть змогу в повному обсязі забезпечити фінансування потреб соціально-культурної сфери міста Мирноград в частині виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, придбання медикаментів, оплату енергоносіїв, продуктів харчування, освітлення, покращення благоустрою тощо."

После чего все все присутствующие депутаты Мирноградского городского совета поддержали текст данного письма. 

Сайт 06239.com.ua продолжает следить за сложившейся ситуацией на ГП "Мирноградуголь".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #письмо #Гройсман #Парубий #Насалик #шахтеры
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...